دکتر اکانت چیست؟

دکتر اکانت مجموعه ای دانش بنیان است که با هدف دور زدن تحریم ها و همچنین ارائه خدمات و سرویس های بین المللی برای رشد و تعالی جامعه ایرانی از سال ۱۴۰۱ کار خود را آغاز کرد. یکی از وظایف مهم دکتر اکانت ارائه بهترین خدمت با بهترین قیمت و ارزان ترین برای مورد استفاده قرار گرفتن در تمامی اقشار جامعه میباشد. 
تیم ما همواره از شرق تا غرب را جستجو کرده تا روزنه هایی که بتوان تحریم ها را از پیش رو برداشت باز کند و بهترین قیمت را برای اکانت های مورد نظر ارائه داد. در اوضاعی که کشورهای غربی به ناحق کشور عزیزمان را از سیستم های مالی بین المللی کنار گذاشته اند ما همواره کوشیده ایم دسترسی به سیستم های روز دنیا را برای کاربر ایرانی فراهم کنیم. 
از تحریم های پی پال گرفته تا تحریم های ویزا و مسترکارت، از نبود شعبات وسترن یونیون و حتی بسته شدن حساب های ایرانیان خارج از کشور… امروزه دکتر اکانت با نماد اعتماد و نماد زرین پال، به یکی از فعالین اصلی این حوزه شناخته می‌شود. تیم دکتر اکانت با عضویت جوانان نخبه ایرانی همواره به راه خود برای پیدا کردن روش های ارائه اکانت با کیفیت و ارزان قیمت و همچنین پشتیبانی کامل از آن ادامه خواهد داد.