دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

قابلیت گوش کردن همزمان یک موزیک توسط دو نفر در اسپاتیفای! / گروپ سشن چیست؟ + نحوه فعالسازی 

اگر شما تجربه استفاده از اسپاتیفای را دارید، حتما می‌دانید این پلتفرم بزرگ موسیقی چگونه همواره سعی دارد بهتر‌ باشد و نسبت به رقبای خود چند قدم جلوتر باشد. اما چگونه؟ شما اگر یک پلتفرم موسیقی داشتید و میخواستید از رقبایتان پیشی بگیرید چه ایده ای را انتخاب میکردید؟ اسپاتیفای قبل از همه به این سوال جواب داده است؛ قابلیت گروپ سشن!

گروپ سشن قابلیتی است که در آن کاربر می‌تواند لینک مخصوص خود را به همسر، خواهر، برادر، آشنایان و دوستان خود بدهد و یک موزیک را هر دو همزمان گوش کنند!

برای استفاده از این قابلیت نیاز به پرمیوم اسپاتیفای دارید

نحوه فعالسازی این قابلیت:

۱- برنامه اسپاتیفای را باز کنید، روی موزیک دلخواه خود کلیک کنید و پس از پلی شدن موزیک، پایین سمت راست تصویر نماد رایانه و یا اسپیکر پایین را میبینید، روی آن کلیک کنید.

۲- سپس روی استارت سشن کلیک کنید. صفحه ای به نام اینوایت فرندز ( دعوت دوستان) برای شما نمایان می‌شود. لینک خود را کپی کنید و به فرد دلخواه خود ارسال کنید

در پایان؛ این قابلیت اسپاتیفای، انقلابی در صنعت موزیک بود! گوش کردن همزمان دو نفر به یک موزیک از هر کجای دنیا، معجزه این پلتفرم است. شما میتوانید با تهیه اکانت اسپاتیفای پریمیوم از دکتر اکانت، بدون دغدغه از موزیک خود لذت ببرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *