دسته‌ها
پشتیبانی

راه های ارتباط با پشتیبانی دکتر اکانت

پشتیبانی در روز های تعطیل فعال نمی‌باشد

از کجا با پشتیبانی دکتر اکانت ارتباط داشته باشم؟

امروز در این مطلب قصد داریم انواع راه هایی که میتوانید از طریق آن‌ها با دکتر اکانت در ارتباط باشید را معرفی کنیم. در کل در دکتر اکانت ۶ راه ارتباطی اصلی و دو راه ارتباطی فرعی ( کامنت ها) وجود دارد!
۱- پشتیبانی آنلاین وبسایت
۲- پشتیبانی تلگرام
۳- پشتیبانی اینستاگرام
۴- پشتیبانی واتسپ
۵- پشتیبانی توییتر
۶-پشتیبانی تلفنی

پشتیبانی آنلاین وبسایت:

شما میتوانید در صفحه اصلی وبسایت و یا در صفحه محصولات و…، آیکون پایین سمت راست در سایت را هر زمان که بخواهید باز کرده و در کمتر از ۲ دقیقه با پشتیبانی ارتباط برقرار کنید. بخش پشتیبانی آنلاین از پلتفرم استارت‌اپ گفتینو قدرت می‌گیرد. ادمین های پشتیبانی بخش آنلاین وبسایت ۲ نفر هستند.

پشتیبانی تلگرام:

در بخش تلگرام، شما می‌توانید به آیدی پشتیبانی تلگرام پیام ارسال کنید و در کمتر از ۱۰ دقیقه پاسخ خود را دریافت کنید. پشتیبانی در تلگرام برای ما اهمیت زیادی داشته و سعی میکنیم پاسخگویی سریع‌تر نیز باشد. ادمین پشتیبانی بخش تلگرام یک نفر می‌باشد. همچنین شما میتوانید از طریق کامنت در زیر پست های کانال تلگرام با ما ارتباط برقرار کنید.

پشتیبانی اینستاگرام:

اینستاگرام به دلیل پراستفاده بودن در میان مردم ایران، پلتفرم مهمی می‌باشد و دکتر اکانت در این پلتفرم از ۲ ادمین پشتیبانی استفاده میکند.
شما در کمتر از ۱۵ دقیقه میتوانید از طریق اینستاگرام با پشتیبانی ارتباطی برقرار کنید. همچنین از طریق کامنت نیز میتوانید نظرات خود را آزادانه ارسال کنید.

پشتیبانی واتساپ:

شما در روزهای کاری و ساعت صبح می‌توانید با پشتیبانی دکتر اکانت در واتساپ ارتباط برقرار کنید. پاسخگویی در واتساپ متاسفانه سریع نیست. در صورتی که درباره محصولات سوال دارید به راه های پشتیبانی دیگر پیام ارسال کنید. در این برنامه از یک ادمین استفاده می‌شود.

پشتیبانی توییتر:

دکتر اکانت در توییتر به طور بالقوه فعال است و میتوانید از طریق دایرکت توییتر، منشن گذاشتن و یا تگ کردن حساب کاربری دکتر اکانت با پشتیبانی ارتباط برقرار کنید. دکتر اکانت روزانه توییت هایی که در آن ها از دکتر اکانت تعریف، انتقاد و شکایت می‌شود را بررسی میکند و پاسخ میدهد. در این پلتفرم یک ادمین فعال میباشد.

پشتیبانی تلفنی:

تماس تلفنی برای پشتیبانی از محصول، دیگر روتین نیست و اگر زمانی قصد ارتباط با پشتیبانی داشتید و در دسترس نبودند، آن‌زمان با پشتیبانی تلفنی تماس برقرار کنید. البته شما آزادانه میتوانید از ساعت ۹ تا ۱۳:۳۰ با تلفن ثابت تماس بگیرید

اهمیت ویژه دکتر اکانت به رضایت مشتری

همانطور که مشاهده کردید، دکتر اکانت بسیار روی رضایت شما حساس است و همواره درحال جلب رضایت مشتری است. سعی کردیم پشتیبانی از محصول فقط در صحبت و شعار نباشد و در عمل نیز چیزی که میگوییم باشیم. اگر زمانی از عملکرد اپراتور های پشتیبانی مجموعه ما ناراضی بودید، حتما دلیل و توضیحات خود را در همین مطلب کامنت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *